Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Gizlilik ve Güvenlik

turkcellsuperonline-basvurumerkezi.net internet sitemiz ziyaretçilerizin daha kolay ve basit şekilde GSM operatörlerinin tarifeler, paketler ve kampanyalarından faydalanmaları ve bilgi edinmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

turkcellsuperonline-basvurumerkezi.net web sitesi kullanıcıların güvenle 7/24 diledikleri sıklıkta ziyaret edebilecekleri şekilde güvenli olarak hazılanmıştır. GSM operatörlerinin hemen hepsinin tüm kampanyalarından, paketlerinden ve tarifelerinden faydalanabilir ya da bilgi sahibi olarak “Numara Taşıma”, “Faturasızdan faturalıya geçiş”, “Yeni Faturalı Hat Başvurusu” tercihlerinden birini değerlendirerek işlem yapabilirsiniz.

turkcellsuperonline-basvurumerkezi.net sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz başvuru formu doldurmadığı sürece kişisel bilgilerine erişim sağlanamaz. Başvuru formlarındaki doldurup gönderdiğiniz bilgileriniz mevcut disklerimizde tutulmaktadır.

Hiçbir kullanıcının internet sitemiz üzerinden Kredi kartı, Kimlik belgesi ve TC kimlik numarası alınmaz/talep edilmez. Başvuru formlarımızda müşterinin Adı Soyadı, Telefon numarası, Şehir blgisi ve aldığı hizmetler ile talep ettiği hizmetler dışında bilgi istenmez.

Başvuru yapan her kullanıcı için talebi doğrultusunda ilgili Operatör tarafından çözüme gidilmek üzere yönlendirme yapılır.

Web sitemizde turkcellsuperonline-basvurumerkezi.net tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.